t613.wz.czDiskuse Tatra 613 
Technické problémy t613.wz.cz - diskuse / Technické problémy /

klepani motoru

 
Návštěvník
#1 | Zasláno: 2 února 2009 00:56
Reagovat 
Dobry den, mam Tatru 613-3 a na volnobeh je slyset nejake klepani, po seslapnuti spojky to vzdy prestane. Mate nekdo podobnou zkusenost a vite co s tim? Predem moc dekuji za rady...
Návštěvník
#2 | Zasláno: 2 února 2009 17:43
Reagovat 
To je jasny, mas mysi v nadrzi.
Lubos
Registrovaný uživatel
#3 | Zasláno: 2 února 2009 17:53 | Změnil(a): Lubos
Reagovat 
Některé tatry jsou na to více náchylné, údajně to dělá předlohový hřídel v převodovce, blíže jsem to zatím neměl potřebu zkoumat. Většinou pomůže zvýšení volnoběžných otáček k horní hranici výrobcem doporučených hodnot, tj. na 850-930 ot/min.
Návštěvník
#4 | Zasláno: 2 února 2009 22:19
Reagovat 
Radím při volnoběhu vohulit volume doprava k max.
NZ.
Mijan
Návštěvník
#5 | Zasláno: 17 února 2009 18:37
Reagovat 
Nebo vezmi s sebou na výlet tchýni a radio, klidně ztlum.
tatrovák70
Návštěvník
#6 | Zasláno: 31 prosince 2009 19:18
Reagovat 
To ti dělají zvětšené vůle v převodovce,patrně už maš dost najeto. U jedné 613ky mě to dělalo taky,při výměně př.oleje jsem aplikoval Lubrifilm a asi na 5000km to ustalo...
tatrovák70
Návštěvník
#7 | Zasláno: 31 prosince 2009 19:20
Reagovat 
To ti dělají zvětšené vůle v převodovce,patrně už máš dost najeto. U jedné 613ky mě to dělalo taky,při výměně př.oleje jsem aplikoval Lubrifilm a asi na 5000km to ustalo...
Václav
Návštěvník
#8 | Zasláno: 23 listopadu 2015 18:04
Reagovat 
Tatrováci, návštěvník Milan ať využije volný čas jinou činností než psaním nesmyslů, protože asi vůbec neví co Tatra je....................
Já jezdil 3 roky s T603 a 18 let s T613. Měl jsem jich celkem 6 a znám ji nazpaměť.
Rachocení v převodovce se neodstraňuje zvyšováním obrátek motoru, na volnoběh Tatra jde nejlépe v 550-600 otáček za minutu.
Stačí dát do rychlostky hypoidní olej a je po rachocení.

Starý tatrovák Václav, odborník na T613
RatLipsxRed53n
Návštěvník
#9 | Zasláno: 11 února 2017 10:14
Reagovat 
http://801123400.pl/nauka-jazdy/czego-nauczymy-sie-w-szkole-jazdy
Looking for a new or used vehicle could be a difficult method unless you know what you will be performing. By teaching yourself about automobile purchasing before you decide to head to the dealership, you could make points simpler for your self. The following advice might help your next store shopping vacation become more enjoyable.

Generally bring a mechanic together when looking for a new car. Car retailers are notorious for offering lemons and you do not want to be their next sufferer. Provided you can not get yourself a auto technician to consider cars along, at least ensure that you have him review your ultimate option before you buy it.

Know your limitations. Before you start purchasing for your automobile or pickup truck, decide what you can afford to pay out, and stick to it. Don't forget to add desire for your estimations. You will definitely pay out close to twenty percent as a payment in advance too, so prepare yourself.

Well before seeing a car dealership, know what kind of automobile you need. Investigation all you possibilities ahead of purchasing so you can decide what works the best for your financial allowance and household needs. Do your homework to find out simply how much you should be paying for the prospective auto.

Prior to signing any deal take the time to go through every single series, like the small print. If there is nearly anything shown that you simply do not recognize, usually do not sign before you receive an answer that you simply fully grasp. Unsavory salesmen can use a contract to put many charges which were not mentioned.

In the event you maintain the preceding guidance in your mind next time which you go buying a auto, you will certainly be more likely to get a good package. Getting a vehicle lacks to become frustration. Only use the ideas from this report and you could get the automobile you would like in a excellent selling price.
Produktnaodchud zaniex
Návštěvník
#10 | Zasláno: 20 ledna 2018 18:09
Reagovat 
Tabletki skuteczne tylko tu http://zgierskajazda.adresforum.pl/suplementy-triapidix-300-opinie-t60.html
i inne produkty na Odchudzanie.
 
   :);):-p:-(confusedsmirklolupdowncallpukingthinkingcrynoddingwaitgigglehismilesleepingVíce smajlíků  Zakázat smajlíky
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 


Powered by miniBB®