t613.wz.czDiskuse Tatra 613 
Technické problémy t613.wz.cz - diskuse / Technické problémy /

NOVÝ REDUKTOROVÝ STARTER PRO T613 I PRO T700

Návštěvník
#1 | Zasláno: 9 října 2015 16:57
Reagovat 
DOBRÝ DEN, CHCI SE ZEPTAT, ZDA BY BYL MEZI MAJITELI VOZŮ T613 ZÁJEM O NOVÝ REDUKTOROVÝ STARTER NA VOZY T613/T700? JDE O TO, ŽE MI TENTO STARTER VYRÁBĚJÍ NA ZAKÁZKU V MAGNETONU, A.S. KROMĚŘÍŽ A PROTOŽE JE O TEN STARTER VELMI MALÝ ZÁJEM ( NA ZÁKÁZKU MI DĚLALI 10 KUSŮ, KTERÉ JSEM PRODAL), DOŠLO K ROZHODNUTÍ, ŽE TENTO TYP STARTERU BUDE VYŘAZEN Z VÝROBNÍHO PROGRAMU A TO BEZ NÁHRADY. TEDY JDE O TO, ŽE JSEM SCHOPEN REDUKTOROVÉ STARTERY OBJEDNAT JEŠTĚ DO KONCE ROKU 2015. CENA REDUKTOROVÉHO STARTERU JE 4890.-kČ VČETNĚ DPH 21% A MINIMÁLNÍ OBJEDNÁVKA JE 10 KUSŮ. POKUD TEDY BUDE ZÁJEM Z ŘAD MAJITELŮ T613/T700 DOSTATEČNÝ, JSEM SCHOPEN TYTO STARTERY DODAT. PO NOVÉM ROCE JIŽ TENTO STARTER NEBUDE MAGNETON DODÁVAT. OBJEDNAT BUDE MOŽNÉ JEN NÁHRADNÍ DÍLY.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU PIŠTE NA: 728050144

:);):-p:-(confusedsmirklolupdowncallpukingthinkingcrynoddingwaitgigglehismilesleepingVíce smajlíků  Zakázat smajlíky
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.